Kurullar

  • WİNG CHUN KURULLARI
    WİNG CHUN KURULLARI
    İCRA VE DANIŞMA KURULU GÖREVİ SIFATI WC DERECESİ ŞEHİR
    HASAN MEHMET KUYUMCU İNŞ.YÜK.MÜH. (TOKİ)
    TEKNİK KURUL
    1 HASAN MEHMET KUYUMCU BŞK. İNŞ.YÜK.MÜH. (TOKİ) ANKARA
    2 TANSER KILIÇ BŞK.YRD. ANTRANÖR ANKARA
    3 ALİ TOP ÜYE ANTRANÖR ANKARA
    4 AKİF İNCİ ÜYE ANTRANÖR ANKARA
    5 ÖMER LÜTFÜ MEMİK ÜYE SERBEST İSTANBUL
    6 MİRAÇ SEYHANLI ÜYE SERBEST İSTANBUL
    EĞİTİM KURULU
    1 SALİH URAN BŞK. ANTRANÖR ANKARA
    2 YUNUS EĞDEMİR BŞK.YRD. ÖĞRETMEN-ANTRANÖR-HAKEM KÜTAHYA
    3 SELÇUK İLBAŞ ÜYE AVUKAT ANKARA
    4 ZAFER AHMET GÖK ÜYE ELK.MÜH. ANKARA
    5 KENAN KARA ÜYE ANTRANÖR SAMSUN
    6 SEDAT YETİM ÜYE MÜDÜR (BDDK)  ANKARA
    SAĞLIK KURULU
    1 FATMA GÜLDEN BŞK. UZM.DR. (DAHİLİYE) ANKARA
    2 NAMIK ÖZTANIR BŞK.YRD. DOÇ.DR. (BEYİN CERRAHI) MALATYA
    3 ALKAN BİLGİNER ÜYE DR. (DİŞ) İSTANBUL
    4 LEVENT ŞAHİN ÜYE SOSYOLOG KÜTAHYA
    5 MEHMET PAKÖZ ÜYE İL EMNİYET MÜD.YRD. KÜTAHYA
    ORGANİZASYON KURULU
    1 CİHAN ALÇİN BŞK. GRAFİKER - WEB UZMANI ANKARA
    2 SÜHA İNCE BŞK.YRD. MÜDÜR (OYAK) ANKARA
    3 METİN GÖKÇE ÜYE (TRT) ANKARA
    4 LEVENT KÖSEÖMÜR ÜYE MÜDÜR (SİGORTA ŞİRKETİ) ANKARA
    5 HAKAN ÖZDAYI ÜYE İLAÇ MÜMESSİLİ ANKARA
    6 SERHAT ONUR EKİZ ÜYE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DR) KÜTAHYA

     

  • AİKİDO KURULLARI

    2016  YILI AİKİDO KURULLARI

    AİKİDO İCRA VE DANIŞMA KURULU

    Süleyman SARAL    İSTANBUL          ( BAŞKAN )

    Tanser  KILIÇ            ANKARA            ( BAŞKAN V.)

    AİKİDO TEKNİK KURULU

    1 -           Tanser KILIÇ    (BAŞKAN)                   ANKARA

    2 -           Nuh DOĞUTEPE                                    ANKARA

    3 -           Burhan MOCU                                     BURSA

    4 -           EMRECAN KARAASLAN                      AFYONKARAHİSAR

    5 -           Ertan ÖZTÜRK                                      ANKARA

     

    AİKİDO EĞİTİM VE  GÖSTERİ KURULU

    1 –          NUH  DOĞUTEPE       (BAŞKAN )       ANKARA

    2 –          CEMAL TOPSAKAL (BAŞKAN YRD)   ESKİŞEHİR

    3-            SEVER CENGİZ                                     (İSTANBUL İL TEMSİLCİ YARDIMCISI )

    4-            SERPİL ÖS                                            İSTANBUL (YILDIZLAR  GÖSTERİ TAKIMI EĞİTİM SORUMLUSU)

    5-            ENİS YOLCUER                                    ANTALYA  (TÜRKİYE-AİKİKAİ KOORDİNASYON SORUMLUSU)

    6-            DR.ALPER DEMİRUTKU                       İSTANBUL

    7-            ŞEREF ADALIOĞLU                              MUĞLA

    7-            MURAT  TOLGA ERTÜRK                    ANKARA

    7 -           AVNİ TOKUŞ                                         ÇANAKKALE

    8-            ALPTEKİN ÖZKAYA                              KOCAELİ

    9-            EMİN AYDIN                                         ANTALYA

    10-          ÜMİT KORAY                                        ESKİŞEHİR

    11-          ADİL GÜLEN                                          İZMİR

     

    AİKİDO SAĞLIK KURULU

    1 -           GENEL CERRAHİ UZMANI DR. MURAT  ÖZKARA  (BAŞKAN) ANKARA (GATA)

    2 -           ORTP. UZM. DR. ÖMER MUHARREM YAĞCIOĞLU İSTANBUL

    AİKİDO ORGANİZASYON KURULU

    1 -           SEFER KOÇAK       (BAŞKAN )            ANTALYA

    2 -           MUSTAFA KOZ                                     ANTALYA

    3 -           HASAN MERT BOZDOĞAN                 İSTANBUL

    4 -           ÖZCAN ÜNAL                                       KOCAELİ

    5 -           SONER ŞİMŞEK                                     ANKARA

    6 -           ŞEREF   UMUT                                      KOCAELİ

    7 -           SAMİ TÜRKERAY                                  İSTANBUL

    8 -           KAMİL TAK                                           ANKARA

    9-            ATEŞ ENGİN CEVHERHAN                   ANTALYA

    10-          HAKAN SAYILIKAN                              ADANA

    11-          SEDAT ILGAR                                        İSTANBUL

    12-          GÜRHAN GÜLMAYA                            İZMİR

     

    DOJO VE ANTRENÖR DETİM KURULU

    1-       AHMET BERKOL   BAŞKAN- İSTANBUL

    2-       ERKAN KURT         BAŞKAN YRD- İSTANBUL

    3-       OĞUZHAN ÇELİK ÜYE- İSTANBUL

    4-       ENGİN ERGİN        ÜYE- İZMİR

     

     

     

     

     

     

  • Wushu Kurulları
    ÜST İSTİŞARE KURULU BÖLGE
    1 Ş.ALİ KAMBEROĞLU YALOVA
    2 AHMET KURT SAMSUN
    3 SALİH URHAN SİVAS
    4 ALİ TOP MUĞLA
    5 HÜSEYİN DÜNDAR ADANA
    6 ABDULAZİZ VELİOĞLU BATMAN
    7 NEBİ İHTİYAR SAKARYA
    8 LÜTFULLAH AKDENİZ İZMİR
    BÜYÜKLER SANDA  TEKNİK KURULU BÖLGE
    1 Ş. ALİ KAMBEROĞLU YALOVA
    2 AHMET KURT SAMSUN
    3 HÜSEYİN DÜNDAR ADANA
    4 İSMAİL BÜYÜKYOLAÇAN ADANA
    5 NEBİ İHTİYAR SAKARYA
    6 SAVAŞ ÇAKMAK ORDU
    7 HİKMET ATTI DİYARBAKIR
    8 MURAT ÖZKAYA İSTANBUL
    9 İSAM AKGÜL İZMİR
    10 NURİ KARACA İZMİR
    11 ÖZGÜR AKDAĞ ANTALYA
    12 İLERİ YAMEN HAYIROĞLU TRABZON
    13 ORHAN ÇAĞLAR ANKARA
    14 ŞÜKRÜ YIKAR ANKARA
    15 ÖZCAN ÇAKMAKCI İSTANBUL
    GENÇLER VE YILDIZLAR SANDA TEKNİK KURULU BÖLGE
    1  MEHMET EMEKLİ KONYA
    2 ORHAN AK SAMSUN
    3 MEHMET YÜKSEKYAYLA ADANA
    4 NACİ İHTİYAR SAKARYA
    5 ZAHİT SEVİNDİK ŞIRNAK
    6 HALİT DEMİR MARDİN
    7 SELÇUK KAYAPINAR K.MARAŞ
    8 RAMAZAN ÜÇTAŞ İSTANBUL
    9 REŞİT KAYA KAYSERİ
    10 HAMİDE BIÇKIN ÇETİNER ANKARA
    11 BÜLENT SAMAT TRABZON
    12 REMZİ BAGAY İZMİR
    13 MEHMET ÖZ ANKARA
    14 MECİT KOÇ İSTANBUL
    15 EKREM SAK ANKARA
    16 SÜLEYMAN AY İSTANBUL
    17 HARUN KILIÇ ANKARA
    18 ŞENOL KAYSI ANKARA
    19 ZEKERİYA MERT IĞDIR
    20 HİMMET KARABAŞ ANKARA
    21 GÜNAY YAVUZ ANKARA
    22 NAİL DEĞİRMENCİ İSTANBUL
    23 ERDEM TURAN ANKARA
    SANDA ANTRENÖRLER KURULU BÖLGE
    1 YILMAZ DÖNMEZ MERSİN
    2 ELBER BARLAK SİVAS
    3 HASAN BASRİ KARAKUŞ MALATYA
    4 HASAN TOPAL OSMANİYE
    5 SÜLEYMAN AY İSTANBUL
    6 BAYRAM GEZİCİ BURSA
    7 YUSUF TUNÇ İSTANBUL
    8 ORHAN SAYIM SAMSUN
    9 İSLAM YURDUSEVEN İZMİR
    10 NAZMİYE BATMAN TRABZON
    11 BÜŞRA BÜYÜKAKYÜZ YALOVA
    12 UĞUR KAZANBAŞ SAMSUN
    13 KÜRŞAT SERKAN ÇİÇEK ADANA
    14 FİLİZ DAĞAŞAN SAKARYA
    15 HASAN HÜSEYİN YILMAZ ORDU
    16 İSA AKSU TOKAT
    17 MİKAİL GÖKTÜRK ADANA
    18 SERKAN CEZAİRLİ SAMSUN
    19 NİMET KALKAN DİYARBAKIR
    20 EROL OMAY ADANA
    21 VEDA TUT ORDU
    22 MEHMET ÖZER İZMİR
    23 AYHAN ÇİNKILIÇ ADANA
    24 BEKİR BOLAT ÇORUM
    25 HALİME ASLAN BATMAN
    26 SUAT ZOR SAMSUN
    27 TUGBA GÜNEY SAMSUN
    28 MEHMET BÜYÜKDAĞ KARS
    29 ABDULKADİR TEKİN SİVAS
    30 ATİLLA ŞABANKÖKEN ANKARA
    31 ABDUL  HALIK TURAN DİYARBAKIR
    32 MEHMET TURGUT MARDİN
    33 AHMET KURAL HATAY
    34 DİLEK UÇAR MERSİN
    35 UĞUR ALPASLAN ANKARA
    36 BEKİR KAYA ZONGULDAK
    37 SERKAN BAKIR ANKARA
    38 ÖZCAN AĞIRDAŞ ANKARA
    39 MURAT BULUT BATMAN
    40 ALİ AKDOĞAN ANKARA
    41 GÜRKAN KAVAK SAKARYA
    42 FATİH POLAT ANKARA
    43 ŞAKİR ARI MARDİN
    44 DİNÇER DEĞİRMENCİ BURSA
    45 YENER KURUBAŞ BURSA
    46 İDRİS ÖZTÜRK BURSA
    TAOLU TEKNİK KURULU BÖLGE
    1 SALİH URHAN SİVAS
    2 ALİ TOP MUĞLA
    3 YILMAZ ŞAHİN BURSA
    4 FATMA AKYÜZ SAKARYA
    5 SONER YILMAZ AKSARAY
    6 YILMAZ MURAT KONYA
    7 ÖZCAN GÜNGÖR ŞANLIURFA
    8 FATİH ÇAPOĞLU SAKARYA
    TAOLU ANTRENÖRLER KURULU BÖLGE
    1 REFİK BULDU İSTANBUL
    2 İSA ARSLAN BURSA
    3 ŞERAFETTİN ANT İZMİR
    4 DENİZ YILMAZ İSTANBUL
    5 SALİM KALAY İSTANBUL
    6 MEHMET ALİ GÜMÜŞTEKİN KONYA
    7 MEHMET BAYRAKTAR KONYA
    8 SAMET ŞAHİN SİVAS
    9 MURAT URHAN SİVAS
    10 YUSUF ÇETİNKAYA MANİSA
    11 FARUK GEZ ORDU
    12 BÜLENT BİNKÖL İZMİT
    13 HAKAN SARIZ SİVAS
    ORGANİZASYON KURULU BÖLGE
    1 CUMHUR SAYIM SAMSUN
    2 LEVENT TİKİCİLER İSTANBUL
    3 DOĞAN GÜNEY SAMSUN
    4 ÖZKAN ZALİMER İSTANBUL
    5 HASAN AVCI SAMSUN
    6 HAKAN DOĞAN İSTANBUL
    7 ORHAN PARLAK BURSA
    8 HÜSEYİN YILMAZ ANKARA
    9 KEMAL ŞAHİN İSTANBUL
    10 COŞKUN GÖKGÖZ İSTANBUL
    11 NECATİ ATEŞ ÇANAKKALE
    12 SİNAN KAMBUR İSTANBUL
    13 ERHAN DUMAN ANKARA
    14 RAMAZAN YAVUZ MALATYA
    15 ÖMER KULGA ANKARA
    16 ADİL DANIŞMAN KIRKLARELİ
    17 AYHAN TUGCU ANKARA
    18 ŞAFAK BAZANCİR BALIKESİR
    19 KAMİL ÖZER ANKARA
    20 BARIŞ ÖZEL ANKARA
    21 ŞENOL YILMAZ ANKARA
    22 YILDIRIM SÖYLER DENİZLİ
    23 HAKAN ALGAN ANKARA
    24 MUSTAFA YILMAZ ANKARA
    25 İZZET TAŞAR ANKARA
    26 SEFER GÜNEŞ BURSA
    27 FATİH BAL ANKARA
    28 MUSTAFA OFLUOĞLU BURSA
    EĞİTİM KOMİTESİ BÖLGE
    1 DOÇ. DR. MENDERES KABADAYI SAMSUN
    2 DOÇ. DR. ÖZGÜR BOSTANCI SAMSUN
    3 DOÇ. DR. MEHMET TÜRKMEN SAMSUN
    4 DR. MEHMET NACİ EFE İSTANBUL
    5 HASAN AKYÜZ SAMSUN
    6 MEHMET ARSLAN SAMSUN
    7 EROL AYAKTA SAMSUN
    8 MEHMET ATMACA SAKARYA
    SAĞLIK KURULU BÖLGE
    1 VOLKAN ÖZDEDE ANKARA
    2 UZ. DR. DAVUT ÇEPNİ SAMSUN
    3 DR. KURTULUŞ ASLAN ANKARA
    MERKEZ HAKEM KURULU BÖLGE
    ABDULVAHİT ALAGÖZ MANİSA
    SANDA HAKEM KURULU BÖLGE
    1 NAYİM AYÇİÇEK ADANA
    2 BELGİN SARIKAYA YALOA
    3 ERGÜN ÇAVUŞ İZMİR
    4 İSA ARSLAN BURSA
    5 MURAT ŞİŞMAN SAKARA
    6 AHMET YILMAZ KONYA
    TAOLU HAKEM KURULU BÖLGE
    1 İLHAN KOÇ KOCAELİ
    2 SALİH DİZDEMİR BURSA
    3 KAAN GÜRAL İSTANBUL
    4 AYDINER KARABULUT ANKARA
    5 GAMZE ŞİŞMAN SAKARYA
  • Budokaido (Kyokushin) Kurulları
    TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU
    Budokaido (Kyokushin) Branşı Kurulları
    DANIŞMA VE İCRA KURULU
    S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
    1 FEYYAZ KAYACI BAŞKAN ANKARA
    2 TURGUT ORDU BAŞKAN YRD. İSTANBUL
    3 ATİLLA HAYDAROĞLU ÜYE İSTANBUL
    4 ÜMİT ŞENSOY ÜYE ANKARA
    TEKNİK KURUL
    S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
    1 ATİLLA HAYDAROĞLU BAŞKAN İSTANBUL
    2 ŞEVKİ ERDOĞAN BAŞKAN YRD. ANKARA
    3 ÜMİT ŞENSOY SEKRETER ANKARA
    4 ALİ ATALAN ÜYE İSTANBUL
    5 SERKAN BAKIR ÜYE ANKARA
    6 SERDAL KIZILTOPRAK ÜYE İSTANBUL
    7 YUSUF KILIÇ ÜYE İSTANBUL
    8 METİN KARADENİZ ÜYE BURSA
    9 İSA SAĞLAM ÜYE İSTANBUL
    10 ALİ ÇALIMLI ÜYE İSTANBUL
    11 GÖKHAN BAHADIR ÖDEMİŞ ÜYE DÜZCE
    MERKEZ HAKEM KURULU
    S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
    1 FEYYAZ KAYACI BAŞKAN ANKARA
    2 CENGİZ UÇAR SEKRETER İSTANBUL
    3 ALİ ÇETİN ÜYE İSTANBUL
    4 M. RAMAZAN KARAKAYA ÜYE HATAY
    5 MÜMTAZ MÜSLÜMOĞLU ÜYE ANKARA
    6 YAVUZ ŞENSOY ÜYE ANKARA
    7 SEBATTİN DEMİR ÜYE İSTANBUL
    ORGANİZASYON KURULU
    S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
    1 HAMDİ TOPRAKÇI BAŞKAN ANKARA
    2 TOLGA ATAŞ BAŞKAN YRD. ANKARA
    3 BÜLENT ŞEYDA ÜYE ANTALYA
    4 SEDAT KUTBEK ÜYE BALIKESİR
    5 ALİ ÇAMLIBEL ÜYE BALIKESİR
    6 ÇETİN ÇAKAR ÜYE KARABÜK
    7 AHMET MOLLAHÜSEYİNOĞLU ÜYE GİRESUN
    8 SİNAN ÖZDAL ÜYE ANTALYA
    9 ERDİNÇ AKSAKAL ÜYE ANTALYA
    10 MERTCAN KULU ÜYE İSTANBUL
    11 NURETTİN BÜYÜKKARA ÜYE DÜZCE
    12 COŞKUN DURMUŞ ÜYE ESKİŞEHİR
    13 MEHMET YÜKSEL ÜYE İZMİR
    14 JEYAN HABİB DOĞAN ÜYE KONYA
    15 CELALETTİN KARAMAN ÜYE KARAMAN
    16 AYHAN ARSLAN ÜYE ÇANKIRI
    17 GÖKSEL ASLAN ÜYE İZMİR
    18 TEKİN TÜTÜNCÜ ÜYE İSTANBUL
    19 CİHAN GENÇKARDEŞLER ÜYE KÜTAHYA
    20 MURAT TEKİR ÜYE İSTANBUL

     

  • JEET KUNE DO KULELKAVİDO

    JKD KULELKAVİDO KURULLARI

    İCRA VE DANIŞMA KURULU

    1. YÜKSEL YILMAZ (BAŞKAN) (SİJO) (KOCAELİ)

    2. GÖKSEL CİVELEK (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    3. MUAMMER TOPÇU (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    TEKNİK KURUL

    1. EDİZ BARIŞ (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (MANİSA)

    2. İBRAHİM YILMAZ (BAŞKAN YARDIMCISI) (SİFU) (KOCAELİ)

    3. SAVAŞ ÇAKMAK (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    4. YUSUF BURGUL (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)

    5. ÖZCAN YILMAZ (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)

    6. SALİM ULUSOY (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    MERKEZ HAKEM KURULU

    1. ABDULVAHİT ALAGÖZ (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (MANİSA)

    2. İLHAN KOÇ (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    3. NAZMİ KARAGÖBEK (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    4. EŞREF CİLALİ (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    5. AYDIN ÖZTÜRK (ÜYE) (ANTRENÖR) (BURSA)

    6. MEHMET ALTUN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    SAĞLIK KURULU

    1. ALPER GÜLTEKİN (BAŞKAN) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)

    2. RECEP KARASU (BAŞKAN YARDIMCISI) (ORTOPEDİ) (ANTRENÖR) (BURSA)

    3. DENİZHAN DEĞİRMENCİOĞLU (ÜYE) (CİLDİYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    4. TOLGA DÜNDAR (ÜYE) (BEYİN CERRAHİ) (İSTANBUL)

    5. HAKAN ERDEM (ÜYE) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)

    6. ORHAN FINDIK (ÜYE) (KALP DAMAR CERRAHI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    ORGANİZASYON KURULU

    1. ADNAN METİN (BAŞKAN) (KOCAELİ)

    2. SALİH ÇUMAN (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)

    3. YUSUF ABDULLAH (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    4. ERSİN DEMİRCAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    5. YILDIRIM EDCEZİRİ (ÜYE) (ANTRENÖR) (AYDIN)

    6. UFUK ÖZDEMİR (ÜYE) (ANTRENÖR) (SAKARYA)

    7. MAHİR AKYÜREK (ÜYE) (ANKARA)

    8. MURAT ARCAKLIOĞLU(ÜYE) (ANTRENÖR) (ANKARA)

    9. MURAT DÖNEN (ÜYE) (KOCAELİ)

    10. ERGÜL FİDAN (ÜYE) (KOCAELİ)

    11. MÜGE UÇAR (ÜYE) (KOCAELİ)

    ARAŞTIRMA GELİŞTİRME KURULU

    1. CEM LEVENT ŞİŞMAN (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    2. TAMER SÖKMEN (BAŞKAN YARDIMCISI) (YARD. DOÇ. DR.) (ANKARA)

    3. EROL KIRDAR (ÜYE) (PROF. DR.) (BURSA)

    4. GÖKHAN GÜNDÜZ (ÜYE) (DOÇ. DR.) (BARTIN)

    5. ORHAN BAŞ (ÜYE) (PROF. DR.) (ORDU)

    6. ALİ ASLAN (ÜYE) (YARD. DOÇ. DR.) (ORDU)

    7. SEDAT KÜLÜK (ÜYE) (KOCAELİ)

    8. MÜMTAZ TARI (ÜYE) (KOCAELİ)

    EĞİTİM KURULU

    1. SONER GÜNDAY (BAŞKAN) (SİFU) (AVUSTRALYA)

    2. ŞABAN ÖZZAİM (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (SAKARYA)

    3. MUSA CIDA (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    4. İBRAHİM UZUNBEY (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    5. METİN KOVAN (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    6. AHMET FERHAT ÇİNUÇEN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    7. ALAATTİN ÖTLÜ (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    8. ENGİN ALEMDAR (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    9. MEHMET BALDİŞ (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    10. ERKAN ÇAPA (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    11. ERTAN TURAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

    12. FİKRET YİĞİT (ÜYE) (ANTRENÖR) (İSTANBUL)

    13. GÜRKAN ÇAPA (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    14. ŞABAN BIYIKLIOĞLU (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

    15. VEDA TUT (ÜYE) (ANTRENÖR) (ORDU)

    BASIN YAYIN KURULU

    1. HAYRULLAH DEMİRAY (BAŞKAN) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

    2. ERSİN YILMAZ (BAŞKAN YARDIMCISI) (GAZETECİ) (SAKARYA)

    3. ALAATTİN ARSOY (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

    4. METİN GİRGİN (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

    TEFTİŞ KURULU

    1. MUSTAFA HEKİMOĞLU (BAŞKAN) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

    2. MUHAMMED ÇUKURLU (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)

    3. AHMET SEZGİN (ÜYE) (KOCAELİ)

    4. NECATİ AKTAŞ (ÜYE) (KOCAELİ)

    5. ERKAN YILMAZ (ÜYE) (KOCAELİ)