2019 YILI ANTRENÖR VE HAKEM VİZE SEMİNERİ

Seminerin yapılacağı yer : Cemal Reşit Rey Konser Salonu
Tarih : 22 Aralık  2018
Katılım ücreti : 400 TL
En az/en fazla katılımcı sayısı : 50/700 Kişi
Başvuru yeri : https://www.turkiye.gov.tr  Spor Bilgi Sistemi
Başvuru tarihileri :  2 Kasım –  21 Aralık  2018
Başvuru sonuçlarının açıklanması : 21 Aralık 2018 https://sporegitim.sgm.gov.tr

 

TÜRKİYE WUSHU KUNG FU FEDERASYONU

2019 YILI ANTRENÖR VE HAKEM VİZE SEMİNERİ

Federasyonumuza bağlı Wushu Kung Fu, Budokaido Kyokushin Ashihara, Aikido branşları ile Wing Chun ve Jeet Kune Do alt branşlarının 2019 yılı Antrenör ve Hakem Vize Seminerleri 22 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Cemal Reşit Rey Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan İpek Yolu Kültür Festivali programı dahilinde 11:00-21:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

2019 yılı vize ücretlerini Antrenörler 21 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar E-Devlet üzerinden başvurularını yapıp, başvuru sonucunda sistem tarafından belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilen Referans no ile veya T.C. Kimlik no ile aşağıda belirtilen ilgili açıklamada ki gibi, branş adı belirtilerek Antrenör Vize Ücretini yatıracaklardır.

 

E-Devletten Antrenörler için Vize Başvurusu Adımları: 

 

-Spor Bilgi Sistemi

-Spor Elemanı

-Seminer Başvuru

-Seminer Tipi

-Seminer seçilip devam edilecektir.

 

Antrenörlerin e-devlet üzerinden yaptığı başvuruların onaylanması için Antrenör Vize Ücretlerinin Garanti Bankasına (şube içerisinden) yatırılması gerekmektedir. Garanti Bankası şube içerisinden işlem sırası şu şekilde olmalıdır;

 

Başvuru yaptıktan sonra ;

E-POSTA ADRESİNE GELECEKOLAN REFERANS NUMARASI VEYA TC KİMLİK NUMARASI İLE GARANTİ BANKASI BANKA GİŞESİNDEN 3610 KURUM KODUYLA SPOR FEDERASYONLARI ÖDEMELER AÇIKLAMASIYLA   YAPILACAKTIR.

 

 

21 Aralık 2018 mesai bitiminde sistem kapanacağından, ücretlerin en geç belirtilen tarihte mesai bitiminden önce yatırılması gereklidir.  

 

Hakemler ise Seminer Vize ücretlerini herhangi bir referans kodu almadan doğrudan aşağıda bulunan Federasyon Hesabına yatıracaklardır.

 

TWF Banka Hesap Bilgileri (Hakem Vize Ücretleri için):

Garanti Bankası Ankara Anafartalar Cad. Şubesi

Hesap No: 711-6299022

IBAN  : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22

 

Hakemler için not: Ödeme yapılırken dekont açıklamasının “ Ad Soyad-Branş Adı-2019 Yılı Hakem Vize Ücreti” şeklinde olmasına dikkat edilmesi rica olunur.

 

Antrenör ve hakem vizesini birlikte yaptıracaklar antrenör vizesi olan 400 TL’yi Referans no veya T.C. kimlik no ile yukarıda belirtilen adımları izleyerek yatıracak, kalan 200 TL’yi ise Federasyon hesabına doğrudan yatıracaklardır.

 

Yatırılan Vize ücretlerinin seminer günü Dekont asılları istenilen diğer evraklarla birlikte federasyonumuz görevlisine teslim edilecektir. Faks ya da e-mail ile gönderilen dekontlar kabul edilmeyecektir.

 

 

Federasyonumuz tarafından belirlenen 2019 yılı Antrenör ve Hakem vize ücretleri aşağıdaki gibi uygulanacaktır.

 

VİZE TÜRÜ VİZE ÜCRETİ
ANTRENÖR VİZESİ 400 TL
HAKEM VİZESİ 400 TL
ANTRENÖR VE HAKEM VİZESİ 600 TL
SONRADAN YAPTIRILACAK ANTRENÖR VEYA HAKEM VİZESİ 1.000 TL

 

ANTRENÖR VE HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

 

1- Adli Sicil kaydı.(e-devlet ya da ilgili kurumlardan alınabilir)

2- Spor İl Müdürlüklerinden alınmış, cezası olmadığına dair yazının aslı.

3- Vize ücreti dekontu.

4-Şeffaf mavi plastik dosya

 

VİZE SEMİNERİ UYGULAMA ESASLARI

 

1- Federasyonumuz (Bölgesel, Ulusal, Uluslararası) ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2019 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Vize Seminerine katılmaları zorunludur. 

2- Bu seminer, aynı zamanda 2019 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan Kyu/Duan/Dan imtihanlarında da “Sınav Komisyon Başkanı ve/veya Üyesi” olarak da görev yapamayacaklardır. 

 

3- Seminere katılmayan Antrenör ve Hakemler 2019 yılında İl, Federasyon ve Uluslararası faaliyetlerde görev alamayacakları gibi 2019 yılı Antrenör ve Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır. 

4- Hakem ve Antrenör belgesinin her ikisine de sahip olanlar, 2019 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o vize seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için hem antrenör hem de hakem vizesini yaptırması gerekecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2019 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Vize Semineri’ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve  Kyu/Duan/Dan sınavlarında görev alabilmesi için antrenör vizesini de yaptırması gerekecektir. 

5- Vize Semineri’ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi’ne sahip Hakemler katılacaktır. 

6- Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 21 Aralık 2018  tarihi mesai bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırmaları gerekmektedir. 

7- Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartlarını yanlarında bulunduracaklardır.

8- Vize Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.

 

9- Seminer bitiminde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine liste gönderilecek ve online kontrol için tüm vize almış antrenörler ve hakemler federasyonumuzun web sitesinde (www.twf.gov.tr ) yayınlanacaktır. Vize almamış antrenör ve hakemler Spor İl Müdürlüğü ve Federasyon tarafından görevlendirilmeyecektir. Sehven görevlendirilse dahi federasyon faaliyetlerinde federasyonumuzca, İl faaliyetlerinde ise Spor İl Müdürlüklerince harcırah ödenmeyecektir.

10- Vize Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.
 

11- VİZE SEMİNERİNE BÜTÜN ANTRENÖR  VE HAKEMLER OLMAK ÜZERE KATILIMIN SAĞLANMASI ZORUNLUDUR.

 

Not: Antrenör ve Hakem Vize Semineri ile ilgili tereddüt edilen hususlar hakkında bilgi almak amacıyla federasyon personeli Ali EROĞLU ile kurumsal erogluali321@gmail.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurulabilecektir.

 
 Not 1:Vize Semineri Başvurularında Branş Ve Antrenörlük Başvuruları Ayrı Ayrı Kademeler Halinde E Devlet Üzerinden Yapılacaktır.

 

Diğer Haberler
TÜRKİYE WUSHU KUNGFU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI WİNG CHUN BRANŞI (-İSTANBUL-) DENKLİĞİ VE SINAVI   WİNG CHUN
TÜRKİYE WUSHU KUNGFU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI WİNG CHUN BRANŞI (-ANKARA-) DENKLİĞİ VE SINAVI WİNG CHUN DENKLİĞİ
  Kursun yapılacağı yer : Halkalı Osman Solakoğlu Spor Kompleksi Tarih : 04-16.03.2019 Katılım ücreti
  Kursun yapılacağı yer : Halkalı Osman Solakoğlu Spor Kompleksi Tarih : 04-16.03.2019 Katılım ücreti
 İSTANBUL WUSHU KUNG FU 1-2-3- 4-5. DUAN SINAVI    YER:HALKALI OSMAN SOLAKOĞLU SPOR SALONU (02-03 MART