AİKİDO DAN TERFİ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

 四段 YONDAN – Dördüncü DAN

ADI SOYADI                        BÖLGESİ                               SINAV SONUCU

EMRAH ERGÜL                   İSTANBUL                                         GEÇTİ

 参段 SANDAN – Üçüncü DAN

ADI SOYADI                        BÖLGESİ                               SINAV SONUCU

1-BEHRAM GÜNEŞ                 İZMİR                                          GEÇTİ

2- FAMİL BAGIROV                 İSTANBUL                                  KALDI

NIDAN – İkinci DAN

ADI SOYADI                                  BÖLGESİ                                SINAV SONUCU

1-HASAN EMRE YILMAZ              ANTALYA                              GEÇTİ

2-MELİH KILKESEN                        İSTANBUL                            GEÇTİ

3-ADNAN ERDOĞAN                    TEKİRDAĞ                            GEÇTİ

4-KIVANÇ BOYLU                           İSTANBUL                            KALDI

5-EROL KAPLANER                        İSTANBUL                            KALDI

6-H.SERDAR DÖREKENLİ             İSTANBUL                            GEÇTİ

初段 SHODAN – Birinci DAN

ADI SOYADI                                 BÖLGESİ                                 SINAV SONUCU

1-DOĞUKAN GÜNER                    ANTALYA                              GEÇTİ

2-HALİL AHMET  KURAL               İSTANBUL                            SÜRE YETERSİZ GİRMEDİ

3-MURAT TÜMÜKLÜ                          İZMİR                                      GEÇTİ

4-ENES HAYATİ AYDIN                       İSTANBUL                               KALDI

5-BURAK KESKİN                                İSTANBUL                               GEÇTİ

6-ŞENCAN ÇAĞRI BARLOK                 İSTANBUL                               GEÇTİ

7-ERKUL ÇOKHIZLI                             İSTANBUL                               GEÇTİ

8-MEHMET DURGUT                         ÇANAKKALE                            GEÇTİ

9-MUSTAFA YERLİKAYA                     İSTANBUL                               GEÇTİ

10-EMİN TALHA GÜREL                     İSTANBUL                               KALDI

11-NAZIM YILDIZ                               İSTANBUL                               KALDI

12-İSMAİL ÇAĞLAYAN                        İSTANBUL                               KALDI             

 

01.07.2018  tarihinde Sakarya da yapılan Aikido dan terfi sınavları talimatlara uygun olarak yapılmış olup; Sınava katılım sağlayan 21 sporcu için Federasyonumuz tarafından sınavlar için görevlendirilen üst seviye komisyon üyeleri: Aytekin KARACA ,Sever CENGİZ, Erkan ATAMAN, Ayhan KAYA  ve Ersin ÖZTÜRK tarafından değerlendirilmiştir.

Gereğini Bilgilerinize rica ederim.

Tanser KILIÇ

Türkiye Wushu Federasyonu Yönetim Krl.Üyesi

As Başkan.5.Dan.5.KDM Teknik .Direktör

Diğer Haberler
Sakarya’da düzenlenen Türkiye Wushu Taolu Taichi Şampiyonası sona erdi. Adapazarı Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Türkiye
2018 Dünya Üniversitelerarası Wushu Şampiyonası sona erdi... Sanda Büyük Erkekler kategorisinde 3 sporcumuz Dünya 2.ciliğini
TÜRKİYE WUSHU TAOLU TAİCHİ ŞAMPİYONASI   Tarih: 10 – 11 – 12 Ağustos 2018 Yer:
 1 EYLÜL CUMARTESİ 2018  DENİZLİ YER: DENİZLİ ATLAS SPOR MERKEZİ FATİH SULTAN MEHMET BULVARI –SEVER GAZİ
9-16 Temmuz 2018 tarihlerinde Brezilyada yapılan 7.Dünya Gençler Wushu Şampiyonasında Milli Takımımız 1 Dünya şampiyonluğu,