MEYDANLARA DAVET

Bundan 1 yıl önce 15 Temmuz 2016 gecesi , gece 22.00’ dan 16 Temmuz Sabah 10.00 ‘ a kadar nasıl ki Cihadın, Savaşın en ön safında bulunduğumuz gibi bundan sonrada hep en ön safta olacağız. Camiamızın bütün fertleriyle beraber 15 Temmuz Gecesini yaşadığımız cihadın meydanlarında yine o manalı gecemizi yaşamak üzere 15 Temmuz 2017 gecesinde meydanlarda, olmaya davet ediyorum. 15 Temmuz’ un tartışmasız en büyük kahramanları Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Meclis Başkanımızın katılacağı programlarda 15 Temmuz 2017 gecesinde, camiamızın bütün fertlerini  hep birlikte meydanlarda olmaya davet ediyoruz.

Daima daha ileri, daima daha zor olanı, daha ileri hedefler, devamlı ve daima cihad bizim şiarımızdır.  ALLAH C.C yolunda cihad bizim yolumuz ALLAH C.C. ‘ ın davası İSLAM bizim davamız. Davamız İSLAM, Yolumuz Cihad’ dır.

15 Temmuz bizim cihad günümüz. Cihad’ ın bütün gerçeklerini ve ALLAH C.C’ ın bütün kudretini, nusretini bütün yönüyle aşikar bir şekilde yaşadığımız 12 saatin adıdır 15 Temmuz ve zaferin , Hakkın batıla garlebesinin adıdır. 15 Temmuz Afganistan Cihadın’ dan sonra bomba ve kurşun yağmuru altında her anı şehadetle içiçe çok çok yakınlıkla geçen rüya olmayan bir gerçeğin adıdır 15 Temmuz.

15 Temmuz bizim ilkimiz olmadığı gibi, sonumuzda değildir. Cihadımız ezeli ve ebedidir. Hakkın batıla galabesinin’ de yalnız ALLAH C.C.’ ın adı canlanıncaya kadar olan hedefe varıncaya kadar devam edecek bir yoldur Cihad Yolumuz.

 

Mehmet Zeki AKINCI                                                                   Abdurrahman AKYÜZ

Diğer Haberler
TWF AİKİDO DAN TERFİ SINAVI 1 TEMMUZ 2018 YER: SAKARYA SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SERDİVAN SPOR
Geleneksel düzenlenen Türkiye Wushu Federasyonu İftarı Evin Döner'de düzenlenecektir.  Tarih: 4 Haziran 2018 (Pazartesi) Yer: Kızılırmak
Rusya'nın Moskova başkentinde Wushu Palas'ta düzenlenen organizasyonun dördüncü gününde taolu ve sanda disiplinlerinde müsabakalar yapıldı.
Yıl içerisinde gelen taleplere göre Antrenör Kursları planlanacaktır. Kurs planlaması yapılabilmesi için talepte bulunacak katılımcıların
Türkiye Üniversiteler Arası Wushu Sanda ve Taolu Şampiyonası 15 - 18 Nisan'da Antalya'da gerçekleştirildi. Şampiyonaya