AİKİDO DAN SINAVI-AİKİDO ANTRENÖR KURSU

AİKİDO ANTRENÖR KURSU

14 -29 AGUSTOS 2017 ANKARA

 

TARİHİNDE ANKARADA YAPILACAK OLAN AİKİDO ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSLARINA

 KATILACAKLARDAN İSTENİLEN BELGELER

 1- Dilekçe (açık adresli)

 2- Tahsil belgesi sureti ( noter tasdikli, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olanlar için kurum onaylı)

3- Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ve Federasyon Disiplin Talimatına göre son üç yıl içinde bir defada 6 aydan fazla ve/veya toplam 1 yıldan fazla sportif ceza almadığına dair yazı aslı,

4- Kurs katılım ücreti dekontu,

 5- Adli sicil belgesi,

 6- Sağlık raporu (sağlık ocaklarından),

 7- 6 adet Fotoğraf

 8- Nüfus cüzdanı sureti (muhtarlık, noter onaylı veya kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar için kurum onaylı),

9- Milli sporcular için Millilik Belgesi,

 10- Siyah Kuşak Birinci veya daha üst derece Dan belgesi,

 11- Gelişim seminerlerine katıldığına veya istenilen sayıda vizeli olduğuna dair belge yada resmi yazı,

12- Kimlik kartı ve kimlik belgesi,

 

YENİ BEKLEME SÜRE TALİMATI

 

2.KADEME İÇİN 1 YIL

 3.KADEME İÇİN 2 YIL

 4.KADEME İÇİN 3 YIL

 5.KADEME İÇİN 2 YIL

 

AİKİDO ANTRENÖR KURS ÜCRETLERİ

1.KADEME 650 TL

 2.KADEME 700 TL

 3.KADEME 800 TL

 4.KADEME 500 TL

 5.KADEME 400 TL

 

TANSER KILIÇ

 TWF YNT KRL ÜYESİ

AS BAŞKAN- AİKİDO TEKNİK KURUL BAŞKANI

 

12-13AĞUSTOS2017 AİKİDO DAN SINAVI( BÖLGEANKARA )

DAN SINAVI TARİH:12-132017 CUMARTESİ-PAZAR

 

YER:ANKARA SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ ERYAMAN

 

12-132017 CUMARTESİ PAZAR  SAAT :   9.30. 17:00         

 

SINAV KOMİSYONU: 1-NUSRET SALDIRAN                        -DENİZLİ

                                   2-HALİS DURAN                     -İSTANBUL

                                   3-BURHAN MOCU                 -BURSA

                                   4-ŞEREF ADALIOĞLU             -MUĞLA

                                   5-CEMAL TOPSAKAL                         -ESKİŞEHİR                

 

TEKNİK KURUL GÖZETMEN : NUH DOĞUTEPE- ANKARA

DOSYA MÜRACAT KONTR: EMİN AYDIN -ANTALYA

FEDRASYON YETKİLİSİ  : TANSER KILIÇ- AS BAŞKAN

 

Aşağıda belirtilen, federasyonumuzun banka hesap numarasının dışında diğer banka ve eski hesap numaralarına yatan ücretler kabul edilmeyecektir, aynı zamanda hiç bir işlem yapılamayacaktır.

İSTENEN BELGELER:

VİZELİ DOJO ANTRENÖRÜ TARAFINDAN ADAYLARIN DOSYALARI  TOPLU OLARAK SINAV YERİNDE KONTROL GÖREVLİSİNE TESLİM EDİLECEKTİR.

1-AİKİDO SINAV BAŞVURU  FORMU DOLDURULMUŞ OLACAK(( Ek 1 Belge)

2- SPORCU BİLGİ FORMU

3- SINAV HARCININ Garanti Bankası Ankara / Anafartalar cd. Şubesi TL Hesap No : 711-6299022TL Hesap IBAN : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22noluWushu Federasyonu hesabına yatan  para dekontunun aslı

4-  2017 VİZELİ SPORCU LİSANSI

5- BİR ÜST DANA GİRECEKLER İÇİN DAN DİPLOMA FOTOKOPİSİ( 1.DANA GİRECEKLER İÇİN 1.KYU OLDUĞUNA DAİR KİMLİK VEYA SINAV SONUÇ LİSTESİNDE İSMİNİN  ANTRENÖRÜ VE İL TEMSİLCİSİ TARAFINDAN ONAY İBRAZI)

6-3 ADET VESİKALIK  RESİM

7-BİR ADET ŞEFFAF TELLİ DOSYAYA SIRASINA GÖRE TANZİMİ YAPILARAK TESLİM EDİLMESİ

 

Dan Sınav Ücretleri

1.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 200 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ
2.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 250 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ
3.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 300 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ
4.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 400 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ

1.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 200 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ

2.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 250 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ

3.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 300 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ

4.DAN DUAN SINAV ÜCRETİ : 400 TL + 20 TL KİMLİK KARTI ÜCRETİ

 

 

 

Federasyonumuzun Banka Hesap Numarası:
Banka : Garanti Bankası
Şube : Anafartalar ŞubesiHesap : Türkiye Wushu Federasyonu IBAN : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22

 

 

 

 

(EK1 BELGE )

DAN SINAVI DEĞERLENDİRME FORMU

Sınava Girecek Adayın ;

ADI – SOYADI                                                                   :

SINAVA GİRDİĞİ SEVİYE                                                              :

SINAV TARİHİ                                                                  :

BİR ÖNCEKİ KYU YADA DAN SINAVI TARİHİ         :

LİSANS NO                                                                        :

FEDERASYON SİCİL NO                                                 :

Değerlendirme (Geçer Not 70’dir) ;

Sınav Komisyon Başkanı Sınav Komisyon Üyesi Sınav Komisyon Üyesi Sınav Komisyon Üyesi Sınav Komisyon Üyesi
ADI – SOYADI
NOT

(20 Üzerinden)

TOPLAM

 

 

SONUÇ :

İMZA :

 

 

 

 

 

AİKİDO DAN SINAV TEKNİKLERİ

SHODAN SINAVI

 

SUWARİ WAZA                       shomenuchi     ( ikkyo,nikyo,sankyo,yonkyo)

HANMI HANDACHI WAZA   katatedori        ( shihonage )

TACHI WAZA (ayakta)             kata dori           ( ikkyo,nikyo,sankyo,yonkyo)

tsuki                ( irimi nage, kaitennage, kotegaeshi )

shomenuchi     ( irimi nage, kaitennage, kotegaeshi )

morotedori       ( sokumen irimi nage )

JIYU WAZA   ……………………………….    ( morotedori,  katatedori)

3 AYRI TUTUS YA DA ATAGA KARŞI         ( koshinage, ude kime nage, kokyunage )

 

 

NIDAN SINAVI

 

SUWARİ WAZA                       kata dori                  ( ikkyo,nikyo,sankyo,yonkyo)

HANMI HANDACHI WAZA   riyotedori               ( shihonage )

TACHI WAZA (ayakta)             ushiroryotedori     ( ikkyo,nikyo,sankyo,yonkyo)

tsuki                       ( irimi nage, kotegaeshi, gokyo)

shomenuchi           ( irimi nage, kaitennage, kotegaeshi)

riyotedori              (sokumeniriminage,tenchinage,jujinage)

yokomenuchi         (shihonage, gokyo, kotegaeshi )

JIYU WAZA   ……………………………………   (yokomenuchi, ryotedori)

TANTO DORI (bıçaga karşı)    …………………….(serbest teknikler)

FUTARİ GAKE (iki kişiye karşı)  ………………….(serbest teknikler)

 

 

 

SANDAN SINAVI

 

SUWARİ WAZA                       yokomenuchi           ( ikkyo,nikyo,sankyo,yonkyo,gokyo)

HANMI HANDACHI WAZA   shomenuchi             ( irimi nage, kotegaeshi)

TACHI WAZA (ayakta)             ushiroryo kata dori  (irimi nage, kotegaeshi, shihonage)

yokomenuchi           (irimi nage, kotegaeshi, ude kime nage)

tsuki                          (kaitennage, kokyunage, irimi nage)

shomenuchi             ( kaitennage, kokyunage, koshinage)

morotedori               ( kaitennage, kokyunage, koshinage)

ushiroryotedori    (sokumeniriminage,kokyunage,jujinage)

JIYU WAZA   ……………………………………….. ( tsuki, kata dori, ushiroryotedori )

HENKA WAZA ( teknikten teknige geçiş) ………… ( 3 teknik )

TACHI DORI  (kılıca karşı)    ……………………… ( 3 teknik )

JO DORI         (sopaya karşı)   ……………………… ( 3 teknik )

TANINZU GAKE ( üç kişiye karşı)………………… (randori / serbest teknikler)

 

 

YODAN SINAVI

JIYU WAZA……….  Suwariwaza / yerde (shomenuchi, yokomenuchi, kata dori),

Tachiwaza / ayakta (morotedori,ryokatadori, ushiroryotedori;

eridori, ushirokatatedorikubishime)

Tantodori (tsuki, shomenuchi, yokomenuchi)

Jodori (tsuki, shomenuchi, yokomenuchi)

Tachidori / kılıca karşı ( 3 tekniik )

Hanmihandachiwaza  (ryotedori, ushiroryo kata dori)

 

 

 

AİKİDO DAN SINAVLARI İÇİN YAŞ, HAZIRLIK SÜRESİ, PUAN VE BEKLEME TABLOSU

Alınacak dan En az yaş Hazırlık süresi (minimum) Puan durumu Hiç puanı bulunmaması
1.dan Sho dan 15 yaş bitmeli İkkyu’dan sonra 1 yıl 20 puan 2 yıl beklemeli
2.dan Ni dan 18 yaş bitmeli Shodan’dan sonra 2 yıl 1.dan’dan sonra 20 puan 4 yıl beklemeli
3.dan San dan 22 yaş bitmeli Nidan’dan sonra 3 yıl 2.dan’dan sonra 20 puan 6 yıl beklemeli
4.dan Yon dan 27 yaş bitmeli San dan’dan sonra 3 yıl 3.dan’dan sonra 20 puan 6 yıl beklemeli
KUŞAK VE DAN SINAVLARI – DERECELENDİRME SİSTEMİ ( EK -3 )

 

 

NOT: SINAVA İŞTİRAK EDECEK OLAN ADAY  GİRECEĞİ  DAN SEVİYESİNİN  ALTINDA BİR UKE İLE ÇIKAMAZ. BUNA İLİŞKİN İLGİLİ TALİMAT MADDELERİ ;BAĞLAYICIDIR.

 

  1. m) Sınavlar, yüksek kuşaktan başlanarak düşük kuşağa doğru yapılır.
    n) Sınav, belirlenen saatte başlar. Geç kalanlar, sınav kurulundan izin almadan tatamiye giremezler.
    o) Sınavı bitenler, izin alarak ayrılabilirler.
    ö) Tekniklerin Türkçe isim ve anlamları ile birlikte orijinal Japonca isimleri de bilinmelidir.
    p) Sınava giren adaylar, eş olarak kendinden büyük veya eşdeğer kuşağa sahip olanları seçerler. Sınav kurulu isterse, eşi değiştirir. Tekniklerin gerçeğe uygunluğunu sınamak için, eşi sınav kurulu seçebilir. Sınavlarda mümkün olduğunca eşler aynı seviyede olmalıdır. Yeterli sayıda eş (uke) olmaması durumunda, sınav komisyonunca küçük kuşaklı eş kullanılmasına izin verilebilir.
    r) Aksi belirtilmedikçe teknikler ayakta yapılır. Suwariwaza adı verilen ve oturarak yapılan teknikler bu Yönetmeliğin Ek-3’ünde yer alan Aikido Kuşak ve Dan Sınavları Derecelendirme Sistemi Tablosunda belirtilmiştir.
    s) Hami-handachi tekniklerde tori yerde, uke ayakta olur. Katatedori teknikler, aksi belirtilmedikçe junte adı verilen gyaku-hanmi şeklinde olur. Kotsa denilen Ai-hanmi teknikler mutlaka belirtilir. Teknikler uygulanırken, uketoriye direnmez. Ancak çok yumuşak ve dirençsiz de davranmaz.
    ş) Yer tutuşlarında uke birkaç hareketle kurtulmaya çalışır. Bunu sınav kuruluna gösterir ve daha sonra eli ile pes ettim işaretini verir.
    t) İstenilen teknikler başarı ile sonuçlanıyorsa, sınav kısa sürdürülür.
    u) Sınav süresince tori ve uke birbirlerini incitmemek için en fazla gayreti gösterirler. Hatalı davrananlar ikaz edilir.
    ü) Adaylar sınavdan geçebilmek için, sınav komitesi üyelerinin en az üçte ikisinden geçer not almalıdırlar.
    v) Türkçe bilmeyen yabancı aikidokalar, gerektiğinde tercüman kullanabilirler. Sınav disiplin ve sessizlik içinde sürdürülür.

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
AIKIDO 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU
GENEL DERS PROGRAMI
14-25 AĞUSTOS 2017
SGM OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ – ERYAMAN / ANKARA
Tarih Saat Dersin Adı Kapsam Öğretim Görevlisi
14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:00-12:30 Toplanma ve Kayıt
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Oyun Kuralları Uygulama
15 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-18:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
17 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-18:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
18 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-18:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-14:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
14:30-18:30 Spor Fizyolojisi Teori
20 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Spor Anatomisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Sporda Öğretim Yöntemleri Teori
17:30-19:30 Beceri Öğrenimi Teori
19:30-22:30 Psikomotor Gelişim Teori
21 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Doping Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Sporda Sağlık Teori
17:30-19:30 Beceri Öğrenimi Teori
19:30-22:30 Psikomotor Gelişim Teori
22 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Spor Psikolojisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor ve Beslenme Teori
23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
24 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri Teori
25 Ağustos 2017 Cuma 08:30-10:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Teori
10:30-12:30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme Teori

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
AIKIDO 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU
GENEL DERS PROGRAMI
14-28 AĞUSTOS 2017
SGM OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ – ERYAMAN / ANKARA
Tarih Saat Dersin Adı Kapsam Öğretim Görevlisi
14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:00-12:30 Toplanma ve Kayıt
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
15 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
17 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-20:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
18 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-20:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
20 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
21 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
15:30-19:30 Spor Dalı Gözlem ve Değerlendirme Teori
22 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Spor Fizyolojisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Fizyolojisi Teori
23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Anatomisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Anatomisi
15:30-19:30 Sporda Öğretim Yöntemleri Teori
24 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Sporda Sağlık Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Spor Psikolojisi Teori
25 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Spor ve Beslenme Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
26 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-13:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
13:30-14:30 Öğle Arası
14:30-17:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
27 Ağustos 2017 Pazar 08:30-10:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Teori
10:30-12:30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Beceri Öğrenimi Teori
28 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Psikomotor Gelişim Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Psikomotor Gelişim
17:30-21:30 Spor Sosyolojisi Teori

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
AIKIDO 3. KADEME KIDEMLİ ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU
GENEL DERS PROGRAMI
14-29 AĞUSTOS 2017
SGM OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ – ERYAMAN / ANKARA
Tarih Saat Dersin Adı Kapsam Öğretim Görevlisi
14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:00-12:30 Toplanma ve Kayıt
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
15 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi Teori
16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
17 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
18 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
20 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
21 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
15:30-19:30 Spor Dalı Teknik Taktik Uygulama
22 Ağustos 2017 Salı 08:30-10:30 Sporcu Sağlığı Teori
10:30-12:30 Spor Anatomisi
13:30-17:30 Spor Anatomisi Teori
23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Psikolojisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Psikolojisi
24 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Spor Fizyolojisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Fizyolojisi Teori
25 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Sporda Genel Tak. Öğr. İlkeleri Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-18:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Teori
26 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
27 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Beceri Öğrenimi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Spor Sosyolojisi Teori
28 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Spor ve Beslenme Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Biyomekanik Teori
29 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Genel Antrenman Bilgisi Teori

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
AIKIDO 4. KADEME BAŞ ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU
GENEL DERS PROGRAMI
14-31 AĞUSTOS 2017
SGM OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ – ERYAMAN / ANKARA
Tarih Saat Dersin Adı Kapsam Öğretim Görevlisi
14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:00-12:30 Özel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Özel Antrenman Bilgisi
15 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi
17:30-21:30 Üst Düzey Teknik Taktik
16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Taktik
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Üst Düzey Teknik Taktik
17 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Taktik
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Üst Düzey Teknik Taktik
18 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Taktik
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Üst Düzey Teknik Taktik
19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Taktik
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Üst Düzey Teknik Taktik
20 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Taktik
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Teknik Taktik
17:30-21:30 Üst Düzey Antrenman Plan. ve Pro
21 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Üst Düzey Antrenman Plan. ve Pro
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Üst Düzey Antrenman Plan. ve Pro
22 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Üst Düzey Antrenman Plan. ve Pro
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Spor Fizyolojisi
23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Fizyolojisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Spor Fizyolojisi
24 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Spor Fizyolojisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Motivasyon Tekn. ve Hedef Belir.
25 Ağustos 2017 Cuma 08:30-10:30 Motivasyon Tekn. ve Hedef Belir.
10:30-12:30 Beceri Öğrenimi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Müsabaka Analizleri ve İstatistik
26 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-10:30 Müsabaka Analizleri ve İstatistik
10:30-12:30 Sporun Sosyal Psikolojisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Sporun Sosyal Psikolojisi
27 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri
19:30-21:30 Sporda Genel Tekn. Tak. Öğrt. İlke.
28 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Sporda Genel Tekn. Tak. Öğrt. İlke.
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Sporda Genel Tekn. Tak. Öğrt. İlke.
17:30-21:30 Spor Psikolojisi
29 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Spor Psikolojisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-15:30 Spor Psikolojisi
15:30-21:30 Genel Antrenman Bilgisi
30 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Genel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-21:30 Genel Antrenman Bilgisi
31 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-10:30 Genel Antrenman Bilgisi
10:30-12:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-16:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
AIKIDO 5. KADEME TEKNİK DİREKTÖR YETİŞTİRME KURSU
GENEL DERS PROGRAMI
14-30 AĞUSTOS 2017
SGM OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ – ERYAMAN / ANKARA
Tarih Saat Dersin Adı Kapsam Öğretim Görevlisi
14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi
15 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Özel Antrenman Bilgisi
16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Özel Antrenman Bilgisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
17 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
18 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Üst Düzey Taktik Antrenman
20 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Teknik Antrenman
21 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-17:30 Üst Düzey Teknik Antrenman
22 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Üst Düzey Teknik Antrenman
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Antrenörlük Uyg. Yeni Arayış ve Gel
23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Antrenörlük Uyg. Yeni Arayış ve Gel
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Özel Kondisyon Antrenmanı ve Met.
24 Ağustos 2017 Perşembe 08:30-12:30 Özel Kondisyon Antrenmanı ve Met.
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Müsabaka Yönetimi ve İlkeleri
25 Ağustos 2017 Cuma 08:30-12:30 Müsabaka Yönetimi ve İlkeleri
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Spor Pazarlaması
26 Ağustos 2017 Cumartesi 08:30-12:30 Spor Pazarlaması
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri
27 Ağustos 2017 Pazar 08:30-12:30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Beslenme Kaynaklı Ergojenik Yrd.
28 Ağustos 2017 Pazartesi 08:30-12:30 Beslenme Kaynaklı Ergojenik Yrd.
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Sporda Zihinsel Antrenman Tekn.
29 Ağustos 2017 Salı 08:30-12:30 Sporda Zihinsel Antrenman Tekn.
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-19:30 Spor Psikolojisi
30 Ağustos 2017 Çarşamba 08:30-12:30 Spor Psikolojisi
12:30-13:30 Öğle Arası
13:30-18:30 Sporda Yönetim ve Organizasyon