TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇ LİSTESİ

14 12 11 10 9 8 6 4 3 2 1

TÜRKİYE WUSHU ŞAMPİYONASI
                                                                                                                5/15 ŞUBAT, ANTALYA
BÜYÜK ERKEKLER SANDA SONUÇLARI
SANDA 48 kg SANDA 75 kg
1. HARUN KOYUNCU ŞANLIURFA 1. ENES GEZER BURSA
2. İSA KOÇ BURSA 2. YUNUS EMRE BATAN İZMİR
3. ÖZCAN ESER ANKARA 3. BARIŞ GÜZEL İSTANBUL
3. 3. TEKİN DOĞUKAN ELMAS ADANA
SANDA 52 kg SANDA 80 kg
1. AYDIN YIKILMAZ ADANA 1. YAVUZ SELİM KAZANCI TRABZON
2. SELAHATTİN YILDIZ İSTANBUL 2. OĞUZ ŞEKER MERSİN
3. İSMAİL KARAKAŞ MANİSA 3. SİNAN ÇAĞALA İSTANBUL
3. SİPAN AĞIR İSTANBUL 3. BERKAY KARGI ANKARA
SANDA 56 kg SANDA 85 kg
1. SERKAN KATICI İSTANBUL 1. REHA YILDIZ İSTANBUL
2. ZİYA ERTAN ÖZEN SAMSUN 2. ZEYNEL ASLAN ADANA
3. SADIK PEHLİVAN İSTANBUL 3. SERDAR ŞİRİN YALOVA
3. GALİP ERCELEN KAYSERİ 3. SERDAR AKCA BURDUR
SANDA 60 kg SANDA 90 kg
1. İHSAN EVYAPAN İSTANBUL 1. ERÇİN ŞİRİN YALOVA
2. ORHAN ERDEN MERSİN 2. MUHAMMET YILDIRIM İSTANBUL
3. HACI ÖMER AYKOL MERSİN 3. RIDVAN YAYLA MERSİN
3. YASİN BURHAN ARAR KAYSERİ 3. İHSAN SERMETÇİOĞLU KASTAMONU
SANDA 65 kg SANDA + 90 kg
1. NUSRET KAYHAN ALTUNKAYA TRABZON 1. MEHMET ÖZER KOCAELİ
2. MUSTAFA KORKUSUZ ÇANAKKALE 2. İBRAHİM YAŞAR HALICI ANKARA
3. MAHMUT ALKAYIŞ KASTAMONU 3. BEDİRHAN KARADOĞAN ANKARA
3. YASİN ÇAVUŞ TRABZON 3. SADIK AKCİĞER ORDU
SANDA 70 kg
1. SAVAŞ BEKAR KAYSERİ
2. ERASLAN YILDIRIM MERSİN
3. İLYAS NAS İSTANBUL
3. FARUK MUAMMER ÖZTÜRK İSTANBUL
TÜRKİYE WUSHU ŞAMPİYONASI
                                                                                                                5/15 ŞUBAT, ANTALYA
BÜYÜK ERKEKLER QINDA SONUÇLARI
QINDA 48 kg QINDA 75 kg
1. NURULLAH AKSOY İSTANBUL 1. SEMİH YILDIZ İSTANBUL
2. MEHMET DEMİRCİ KOCAELİ 2. UĞUR BAYRAKÇI ÇANAKKALE
3. OSMAN KAVUKÇU HATAY 3. İZZET ARABACI KONYA
3. DERVİŞ İLDANLI KONYA 3. TOLUNAY AYAZ İSTANBUL
QINDA 52 kg QINDA 80 kg
1. BURHAN DEMİR YALOVA 1. RAMAZAN BAYRAM SAKARYA
2. HABİB AVUT DİYARBAKIR 2. İBRAHİM ALTINSÖZ MERSİN
3. İBRAHİM DAĞDELEN KAYSERİ 3. MERT SAMET ÇOBAN TRABZON
3. CEBRAİL BÜLBÜL ANKARA 3. SABRİ ERKAN ÖZBEY İSTANBUL
QINDA 56 kg QINDA 85 kg
1. KADİR AĞAKİŞİ İSTANBUL 1. RIDVAN ÖZAY ÇANAKKALE
2. İSMAİL MUTLU YALOVA 2. MUHAMMED ÖZKARAN İSTANBUL
3. MEHMET SONER BAYKA DİYARBAKIR 3. HAKAN PİR SAKARYA
3. MUHAMMET YILMAZ TRABZON 3. MAZLUM ORA ÇANAKKALE
QINDA 60 kg QINDA 90 kg
1. HARUN GÜLER İSTANBUL 1. MURAT ERDEM İSTANBUL
2. MUZAFFER UTKU TURCAN KONYA 2. ÜNAL ALKAYIŞ MERSİN
3. ÖZGÜR YILDIRIM ADANA 3. AKIN GÖNÜL İSTANBUL
3. SALİH EMRE AVCI KASTAMONU 3. MUHAMMED TALHA ARPACI ANKARA
QINDA 65 kg QINDA + 90 kg
1. HAZIM ERDEM İSTANBUL 1. FATİH YILDIZ İSTANBUL
2. ÖMER ALLAR YALOVA 2. İSMAİL CEM BÜYÜKDEMİR MERSİN
3. SİNAN GÜMÜŞTEKİN KONYA 3. EMİRHAN KILIÇ İSTANBUL
3. MEHMET ÇAVUŞ SAMET TRABZON 3. MUSTAFA KOL SAMSUN
QINDA 70 kg
1. ERKAN ÖZBAY İSTANBUL
2. HASAN NART İSTANBUL
3. MEHMET GELGEÇ İSTANBUL
3. RIDVAN YAKUT İSTANBUL