2017 İLLERİNDE EĞİTİM SEMİNERİNE KATILAN ANTRENÖR VE HAKEMLERİMİZ

Antrenör ve Hakemlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

NOT: 2017 Eğitim Seminerlerine katılmayan antrenörlerimiz Türkiye Şampiyonasında sporcuların arkasında müsabakalara katılmaları kesinlikle yasak olacaktır. Federasyonumuzla Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereğince Halk Eğitim Kurslarında Web sitemizde yayınlanan vizeli antrenörler haricindeki antrenörlerin kursları kapatılacaktır. Wushu Camiamıza Duyurulur.

 

2017 VİZELİ ANTRENÖRLER
ADI SOYADI BÖLGESİ
1 HASAN TOPAL OSMANİYE
2 HALİDE AY K.MARAŞ
3 AYHAN ÇİNKILIÇ ADANA
4 UFUK AYDIN ADANA
5 EROL OMAY ADANA
6 MEHMET YÜKSEKYAYLA ADANA
7 AHMET KURT SAMSUN
8 HASAN AKYÜZ SAMSUN
9 ORHAN SAYIM SAMSUN
10 UĞUR KAZANBAŞ SAMSUN
11 METİN BEDİR SAMSUN
12 ŞENGÜL TURAL SAMSUN
13 HASAN AVCI SAMSUN
14 SAMİ DURAN SAMSUN
15 MUHİTTİN GEVREK SAMSUN
16 ÜMİT KAZANBAŞ SAMSUN
17 BİROL ATİK SAMSUN
18 DOĞAN GÜNEY SAMSUN
19 İLKER ÖKSÜZ SAMSUN-1.KDM
20 EROL AYAKYTA SAMSUN
21 ORHAN AK SAMSUN
22 SAVAŞ ÇAKMAK ORDU
23 VEDA TUT ORDU
24 ELİF KARAGÜL SAMSUN
25 YÜKSEL ARSLAN SAMSUN
26 KENAN BALCIOĞLU ORDU
27 MUSTAFA MERAL ORDU
28 ENGİN DÖNMEZ ORDU
29 MUSTAFA YAMAN SAMSUN-1.KDM
30 İBRAHİM DEMİR TOKAT-1.KDM
31 FATİH KARAGÜL SAMSUN
32 ADNAN MERAL SAMSUN
33 SEZER  KARAOĞLAN ORDU
34 CUMHUR SAYIM SAMSUN
35 SİBEL GENÇ ORDU-1.KDM
36 SONER YILMAZ AKSARAY
37 GÜLÜZAR YILMAZ AKSARAY
38 DİLEK UÇAR ADANA
39 HATİCE KELENCİK GAZİANTEP
40 SERKAN BAKIR ANKARA
41 FATMA BAKIR ANKARA
42 MEHMET EMEKLİ KONYA
43 YILMAZ MURAT KONYA
44 BEHİYE MANSUR KONYA
45 MEHMET ALTINSARI KONYA
46 HALİT ERDEMİR ANKARA
47 SEDAT DEMİR ANKARA
48 ADEM DEMİR ANKARA
49 ERDEM TURAN ANKARA
50 GÜLAY KILINÇ KERENCİLER ANKARA
51 BİLAL KERENCİLER ANKARA
52 UĞUR BAT ANKARA
53 G.SERKAN ÇİÇEK ANKARA
54 EMRAH ŞAHANOĞLU KASTAMONU
55 ERKAN SEYHAN AKKOÇ İZMİR
56 MEHMET ALİ GÜMÜŞTEKİN KONYA
57 KADİR SEFA BAYRAKTAR KONYA
58 ATİLLA ŞABAN KÖKEN ANKARA
59 MİKAİL BÜLBÜL ANKARA
60 MEHMET ÖZ ANKARA
61 ŞÜKRÜ YIKAR ANKARA
62 A.AHMET KAPLAN ANKARA
63 EKREM SAK ANKARA
64 ÖMER BALABAN ANKARA
65 MUSTAFA YILMAZ ANKARA
66 HAKAN ALĞAN ANKARA
67 İBRAHİM SAYGILI ANKARA
68 DERYA ÇAĞLAR ANKARA
69 HULİSİ ELMAS BARTIN
70 BEKİR KAYA ZONGULDAK
71 GAMZE ŞİŞMAN SAKARYA
72 MUSTAN ÖZKARAN İSTANBUL
73 ATYHAN KORKMAZ BURSA
74 SONGÜL COŞKUN SAKARYA
75 FATMA AKYÜZ SAKARYA
76 GÜRKAN KAVAK SAKARYA
77 MURAT KARAKUŞ KOCAELİ
78 HASAN YILDIZ KOCAELİ
79 NURDANE ÇETİNKAYA KOCAELİ
80 NACİ İHTİYAR SAKARYA
81 NEBİ İHTİYAR SAKARYA
82 HACER GEZMİŞ SAKARYA
83 TAHSİN PAÇA BOLU
84 İBRAHİM SARI DÜZCE
85 FİLİZ DAĞAŞAN SAKARYA
86 FARUK GEZ ORDU
87 NİYAZİ AKÇA İSTANBUL
88 NAİL DEĞİRMENCİ İSTANBUL
89 HAKAN DOĞAN İSTANBUL
90 RAMAZAN ÜÇTAŞ İSTANBUL
91 CEMAL ÇELİK İSTANBUL
92 SALİH DİZDEMİR BURSA
93 ATİLLA HAYDAROĞLU İSTANBUL
94 CAFER ÇATALTAŞ İSTANBUL
95 EDİP KITMİR İSTANBUL
96 ÖZCAN ALTUN İSTANBUL
97 BELMA ASLAN İZMİR
98 SERDAR AKSU İSTANBUL
99 ONUR ŞAHİN İSTANBUL
100 BAYRAM SOYGIR BURSA
101 FEVZİ YILMAZ BURSA
102 ABTİ ÖNDER ÖNDER TEKİRDAĞ
103 MUSTAFA ERCAN İSTANBUL
104 TEKİN EDİZ İSTANBUL
105 EŞREF MARAŞLI İSTANBUL
106 HACI OSMAN KESKİN İSTANBUL
107 HÜSEYİN YILDIZ İSTANBUL
108 MURAT TEKİR İSTANBUL
109 HAKAN BAŞUSLU İSTANBUL
110 İSMAİ İNCİ İSTANBUL
111 MURAT ÖZKAYA İSTANBUL
112 İBRAHİM ÖZCAN İSTANBUL
113 TÜĞÇE BÜŞRA ÖZDEMİR TOKAT-1.KDM
114 MECİT KOÇ İSTANBUL
115 ERKAN ÖZAKDAĞ İSTANBUL
116 YUSUF TUNÇ YALOVA
117 MURAT ER İSTANBUL
118 HAKAN ERTUĞRUL İSTANBUL
119 FEHMİ ÖZDEMİR İSTANBUL
120 RAMAZAN ÇELİKTÜRK İSTANBUL
121 İBRAHİM YILDIZ YALOVA
122 DENİZ YILMAZ İSTANBUL
123 RAİF SATILMIŞ İSTANBUL
124 MÜSLÜM AKILLI İSTANBUL
125 İBRAHİM ÖZTÜRK İSTANBUL
126 DİNÇER DEĞİRMENCİ BURSA
127 ASLAN ACAR İSTANBUL
128 EBRU KAYA İSTANBUL
129 EYÜP FURKAN SARI İSTANBUL
130 ERSİN KATAN İSTANBUL
131 MERTCAN KULU İSTANBUL
132 NURTEN DANIŞMAN KIRKLARELİ
133 TUNCAY AKBABA İSTANBUL
134 BÜŞRA BÜYÜKAKYÜZ YALOVA
135 HAKAN KANBEROĞLU YALOVA
136 BÜLENT SAMAT TRABZON
137 İSMAİL UZUNER İSTANBUL
138 HALİS AVŞR İSTANBUL
139 DURBABA EKİZ İSTANBUL
140 TEMEL TÜRKMEN İSTANBUL
141 MEHMET ERDEM İSTANBUL
142 SÜLEYMAN AY İSTANBUL
143 ŞERAFETTİN ANT İZMİR
144 YILDIRIM SÖYLER DENİZLİ
145 PERİHAN ÖNDER İZMİR
146 DAVUT GENÇTÜRK İZMİR
147 İSAM AKGÜL İZMİR
148 REMZİ BAGAY İZMİR
149 NURİ KARACA İZMİR
150 SEDEF AKTUNALİ ANTALYA
151 DAMLA BAYRAKTAR İZMİR
152 REŞİT KAYA KAYSERİ
153 YÜCEL HASPOLAT KAYSERİ
154 YAŞAR KURT KAYSERİ
155 AYŞEGÜL KUBİLAY İSTANBUL
156 VOLKAN YILDIRIM ORDU
157 MUSTAFA MOR İSTANBUL
158 UFUK ÇALDAĞI İSTANBUL
159 ÖZKAN ZALİMER İSTANBUL
160 ORHAN ÇAĞLAR ANKARA
161 EDİZ BARIŞ MANİSA
162 BÜŞRA KORKUT MANİSA
163 DERYA ÇAĞLAR ANKARA
164 VOLKAN YILDIRIM ORDU
165 ZAHİT SEVİNİK ŞIRNAK
166 HÜSNÜ ERSARI ŞIRNAK
167 MAZLUM ARI BATMAN
168 HİKMET ATTI DİYARBAKIR
169 CUDİ ÇELİK ŞIRNAK
170 M.RAMAZAN ŞENOL DİYARBAKIR
171 MUFİT BİGE BATMAN   1.KDM
172 RIDVAN ADA BATMAN   1.KDM
173 MAHMUT TURGUT MARDİN
174 NURİ TURGUT MARDİN    1.KDM
175 HALİME ASLAN BATMAN   1.KDM
176 HALİT DEMİR MARDİN
177 ŞAKİR ARİ MARDİN
178 HASAN BASRİ KARAKUŞ MALATYA  1.KDM
179 ZEKİ YEĞİN BATMAN
180 ŞUAYİP ULUÇAY BATMAN
181 ÜMİT RADAR ADANA
182 ABDULAZİZ VELİOĞLU BATMAN
183 CENGİZ TURSUN DİYARBAKIR
184 İLHAN ARAS İSTANBUL
185 LEVENT BULUT İSTANBUL
186 ŞENGÜL SÜZEK ÇORUM
187 GÜNAY YAY DİYARBAKIR
188 SÜLEYMAN TOKER BURSA
189 KÖKSAL ARIKAN NİĞDE

 

 

2017 VİZELİ HAKEMLER
ADI SOYADI BÖLGESİ
1 ERTUĞRUL ŞAHİN YURTSEVER MERSİN      ADAY
2 OSMAN ARI MERSİN      ADAY
3 BEKİR YAZGAN MERSİN      ADAY
4 ATIL KÖKBOĞA MERSİN      ADAY
5 ERCAN ESER MERSİN      ADAY
6 CANAN CİLDAN MERSİN      ADAY
7 NADİDE ZEHRA ÇİNKILIÇ ADANA       ADAY
8 ELMAS ÇİNKILIÇ ADANA       ADAY
9 FARUK YILMAZ MERSİN
10 HALİDE AY K.MARAŞ
11 RECEP YURTSEVER MERSİN
12 AYDIN YIKILMAZ ADANA
13 AYHAN ÇİNKILIÇ ADANA
14 ERAY ALDEMİR MERSİN
15 MEHMET YÜKSEKYAYLA ADANA
16 ADNAN KEREMOĞLU HATAY
17 SONER YILMAZ AKSARAY
18 GÜLÜZAR YILMAZ AKSARAY
19 EROL OMAY ADANA
20 FATİH KARAGÜL SAMSUN
21 ADNAN MERAL SAMSUN
22 SEZER KARAOĞLAN ORDU
23 BEYZANUR AYDOĞDU ORDU       ADAY
24 CANSEL YILMAZ ORDU       ADAY
25 SİBEL GENÇ ORDU       ADAY
26 FIRAT IŞIK ORDU
27 NURİ YILDIRIM ORDU
28 MUSTAFA MERAL ORDU
29 ÖMER UMUR ORDU       ADAY
30 GÖKHAN DEMİR ORDU       ADAY
31 ENGİN DÖNMEZ ORDU       ADAY
32 HATİCE KALENCİK GAZİANTEP
33 MELEK TINAS SAKARYA
34 EMEL ÖZDEMİR ÇOKHAMUR SAKARYA
35 FATMA BİLGİN SAKARYA
36 NERİMAN KAPLANOĞLU İSTANBUL
37 NURCAN UĞUR İSTANBUL
38 AHMET BULUT İSTANBUL
39 SONGÜL COŞKUN SAKARYA
40 GAMZE ŞİŞMAN SAKARYA
41 MUAZZEZ SEKİN İSTANBUL
42 ŞAHİN SEKİN İSTANBUL
43 ÖMER FARUK AYVERDİ YALOVA
44 İBRAHİM TARIK TARHAN ANKARA
45 HARUN YÜKSEKSOY KONYA
46 BEHİYE MANSUR KONYA
47 M.NURGÜL YÜKSEL ANKARA
48 İZZET TAŞAR ANKARA
49 REYHAN İNAN ANKARA
50 ZEYNEP KARANFİL ANKARA
51 YAVUZ KORKMAZ ANTALYA
52 ZÜBEYİR ŞİMŞEK ANKARA
53 MİKAİL BÜLBÜL ANKARA
54 SAMİ EMEKLİ KONYA
55 TOLUNAY UĞURLU KONYA
56 ÖZGÜR AYDIN ANKARA
57 İSMAİL ERDEM KONYA
58 FİLİZ KAYADAN ANKARA
59 FATMANUR KÜÇÜK ANKARA
60 İSMAİL DEMİRCİ ANKARA
61 AYŞE SEMRA OLGUN ANKARA    ADAY
62 A.FARUK ERSAN ANKARA
63 BİLAL KERENCİLER ANKARA
64 GÜLAY KILINÇ KERENCİLER ANKARA
65 UĞUR BAT ANKARA
66 ATİLLA ŞABAN KÖKEN ANKARA
67 GAMZE YANAR ANKARA
68 BUSE BULUT ANKARA
69 DERYA ÇAĞLAR ANKARA
70 NAİL DEĞİRMENCİ ULUSAL
71 FEVZİ YILMAZ ULUSAL
72 İLHAN ARAS ULUSAL
73 HÜSEYİN YILDIZ ULUSAL
74 MECİT KOÇ İSTANBUL
75 MUHAMMET ÖZYURT İSTANBUL
76 SEBAHATTİN DEMİR İSTANBUL
77 HAKAN DOĞAN İSTANBUL
78 AYŞEGÜL KUBİLAY İSTANBUL
79 OSMAN KEKLİK İSTANBUL
80 ALİ AZAKLI İSTANBUL
81 MAHİR PARLAK İSTANBUL
82 MURAT GÜNEŞ İSTANBUL
83 SELİM KIRCI İSTANBUL
84 TÜLAY KIRAN İSTANBUL
85 İPEK KURNAZ İSTANBUL
86 ŞAHİN ERGİN İSTANBUL
87 NURSİMA ELMA İSTANBUL
88 VOLKAN GÜNGÖR İSTANBUL
89 CAHİT ARSLAN İSTANBUL
90 BENGÜL ÖZDEN İSTANBUL
91 MEHMET TAYYİP İSTANBUL
92 MÜSLÜM AKILLI İSTANBUL
93 SEBAHATTİN SEZGİN İSTANBUL
94 MURAT GÖKÇE İSTANBUL
95 SALİH DİZDEMİR BURSA
96 FEVZİ YILMAZ BURSA
97 DİNÇER DEĞİRMENCİ BURSA
98 YENER KURUBAŞ BURSA
99 BAYRAM SAYGICI BURSA
100 SEDEF AKTUNALİ İZMİR
101 DAMLA BAYRAKTAR İZMİR
102 NURİ KARACA İZMİR
103 YASEMİN KARAASLAN İZMİR
104 ERDİNAY ÖN İZMİR
105 TANFER ÜNAL ŞANLIURFA
106 HURİYE KIZILDOĞAN BURSA
107 NURCAN UĞUR İSTANBUL
108 GÜLŞEN YILDIRIM SAKARYA
109 AYTÜRK YAVUZ BATMAN
110 AHMET ERBAY DİYARBAKIR
111 GÜLSEREN AKSOY ERBAY DİYARBAKIR     ADAY
112 TARIK ÇAKMAK BATMAN
113 MUAZ SAÇAK BATMAN
114 ABDUSSELAM DAĞ MARDİN
115 MAHMUT TURGUT MARDİN
116 EMİNE DENİZ MARDİN
117 NURİ TURGUT MARDİN
118 HALİT DEMİR MARDİN
119 ŞAKİR ARİ MARDİN
120 SUNA KAYMAK DİYARBAKIR
121 HAKAN TÜZÜNOĞLU İSTANBUL
122 DURBABA EKİZ İSTANBUL
123 AYHAN KORKMAZ BURSA
124 MEHMET MUMCUK ANKARA
125 SÜLEYMAN  TOKER BURSA

deneme2