Türkiye Wushu Federasyonu Aikido Antrenör Vize Eğitim Semineri ANKARA

Türkiye Wushu Federasyonu Aikido Antrenör Vize Eğitim Semineri 15 Ocak 2017 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

AİKİDO ANTRENÖRLÜK EĞİTİM GELİŞİM SEMİNERİ
Antrenör  Gelişim Semineri’ne katılacak olan katılımcılardan antrenör seminere vizeleri yapılacaktır.
Katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır;
Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklardan: 450,00 TL
SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.
1.Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2017 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.
2. Bu seminer, aynı zamanda 2017 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da “Sınav Komisyon Başkanı” olarak da görev yapamayacaklardır.
3. Seminere katılmayan Hakemler 2017 yılında İl ve Federasyon faaliyetlerinde görev alamayacakları gibi 2017 yılı Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır.
4. Hakem ve Antrenörlük lisansına sahip olanlar, 2017 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o gelişim seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için diğer lisansı da vize edilecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2017 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Gelişim Semineri’ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve GIP sınavında görev alabilmesi için antrenörlük lisansı da vizelenecektir.
5. Hakem ve Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklar, Türkiye Wushu Federasyonu Başkanlığının (Garanti Bankası Anafartalar Şb TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22) nolu hesabına “Aikido Antrenörü ve/Akido Gelişim Semineri ve Vize Ücreti” ibaresi ile ad ve soyadını belirtilerek vize ücretini yatıracaklardır.
6. Gelişim Semineri’ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi’ne sahip Hakemler katılacaktır.
7. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 06 OCAK 2017  tarihi mesai saati bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırılacaktır. Dekontların ve başvuru formunun aslı Seminer yerinde görevlilere teslim edilecektir.
8. Hakem ve Antrenörlerimizin Gelişim Semineri’ne Wushu Taolu Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartları ve 1 adet vesikalık fotoğraflarını yanlarında bulunduracaklardır.
9. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin Seminer süresince konaklama yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.
10. Hakem ve Antrenörlerimiz Gelişim Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır.
11. Gelişim Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.
12. Gelişim Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.

2

Diğer Haberler
WUSHU 1-2-3 DUAN  SINAVI  BURSA G.H.S.İ.M  (05.08.2017)  05 Ağustos Cumartesi                                    WUSHU DUAN SINAVI İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR
İFTAR 29 mayıs 2017 Pazartesi Evin Döner Çukurambar SAHUR 29 mayıs 2017 Pazartesiyi Salıya baglayan
cenaze namazı ikindi namazına muteakip karşıyaka camiinde ifa edilecektir
7 MAYIS2017 AİKİDO DAN SINAVI( BÖLGEİSTANBUL ) DAN SINAVI TARİH:7MAYIS2017PAZAR   YER:İSTANBUL BURHAN FELEK JUDO